Kalendář akcí 2013
Agility
intenzivní trénink - soustředění
- Eliška Dolníčková - skoková gymnastika + trénink
- 10.-11.8. soustředění s Evičkou Linkovou
zkoušky a závody
- 1.6. "HOP SEM - HOP TAM" 10.ročník,Sezemice rozhodčí Vostrá Veronika
- 21.7. SIRIUS CUP, Opatovice nad Labem rozhodčí Alice Glocknerová
- 24.8. O Pohár Purina PRO PLAN, Jičín rozhodčí Alice Glocknerová
- 31.8. SÁROVECKÝ FIN CUP, Vysoké Mýto rozhoční Petr Dostál
- 12.10. Podzim 2013, Blešno rozhodčí Petr Pupík
tábory
- 15.-20.7. Eliška Dolníčková - Chrudim
Sportovní výcvik
- 26.-28.4. Jarní víkend s pejsky Bílá Skála jaro v České Kanadě letos trochu jinak....
___________________________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________________________
Kalendář akcí 2012
Agility
zkoušky a závody
- 18. 2. Halové neoficiální závody agility
- 9.4. Velikonoční závody agility pro začátečníky
- 22.4. Zvičínská jednička - speciál pro A1
- 1.5. 5.ročník neoficiálních závodů agility SIRIUS TEAM
- 14.7. Dvouzkoušky Pecka - rozhodčí Alice Glöcknerová
- 28.-29.7. SIRIUS Cup - rozhodčí Petr Noga
- 25.8. Sárovecký FIN CUP - Vysoké Mýto
- 8.-9.9. Otevřené mistrovství východních Čech
intenzivní trénink - soustředění
- 17.3. Verča Krčmářová-Dvůr Králové nad Labem
- 31.3-1.4.Verča Krčmářová-Opatovice nad Labem
- 7.-8.4. Alice Glöcknerová-Opatovice nad Labem
- 11.-12.5. Martina Konečná - Dolní Přím Probluz
- 2.-3.6. Jana Zemková - Opatovice nad Labem
- 16.-17.6. Lucie Dostálová - Opatovice nad Labem
- 16.9. Martina Konečná - Opatovice nad Labem
- září,říjen,listopad,prosinec - Eliška Dolníčková
- 3.-4.11. Bára Lerlová-Opatovice nad Labem
tábory
- 8.-14.7. Bára Lerlová - Pecka
- 4.-7.8. Jana Zemková - Zdobín
flyball a sportovní výcvik
- 28.4."O KOSATČÍ PLOUTEV"
neoficiální flyballový turnaj dvojic začátečníků
- 29.4. BH Zkouška doprovodného psa
- 4.-8.5. Květen na kvetoucí Bílé Skále - všestraný výcvik
- 27.-30.Výcvikový podzim na Bílé Skále - všestraný výcvik
Kalendář akcí 2011
- 14.05. Závody ZZO
- 20-22.05. VV Chrudim
- 04.06. Zkouška ZZO
- 24-30.07. Tábor agility Nový Svět
- 24-30.08. Tábor agility Ranč Loučka
- 17.09. "O Pardubickou tlapku"
neoficiální závody agility
- 25.09. APPLE CUP
neoficiální závody agility